Започват нови курсове за начално обучение по спорт за деца във Варна

Facebook
Twitter
Pinterest
WhatsApp

Започват нови курсове по програмата за безплатно начално обучение по спорт за деца – по  плуване, лека атлетика, хандбал, баскетбол, борба, модерен петобой, шах, бойни спортове, стрелба с лък, кикбокс, художествена гимнастика, спортна стрелба, бокс, спортна гимнастика, спорта акробатика, карате киокушин, ММА, волейбол, ледени спортове, съобщиха от дирекция „Спорт“ към Община Варна.

Плуване:
ПБ „Делфини“
Записване: 02 октомври – 06 октомври 2023г.;, Курсът започва от 09 октомври 2023 г.
Програмата е целогодишна за деца от 8-12 г. Курсът е в рамките на 20 учебни часа /около 1 месец и половина/. Записването става само на касата на басейна /с документ удостоверяващ възрастта на детето/. Заплаща се таксата за вход в басейна от 20.00 лева. /обучението е безплатно/. Допълнителна информация може да се получите на касата на басейна и на тел 052 / 820 640
Начално обучение по плуване се провежда от СК „Делфин“, СК „Юлиян Русев“, СК „Галата 2009“, КПС „ВАРНА“, СК „Албатрос 2001“, СК „Астери“ и др.
График: 
Понеделник/ сряда/ петък 
08:00 – 08:45 – „Делфин“ – Ю. Чакърова (С.Божилов) 0897/910-942
09:00 – 09:45 – „Ю. Русев“ – А.Шопов 0897/998-302
16:00 – 16:45 – „Астери“ – А.Шопов 0897/998-302
     „Делфин“ Ю. Чакърова (С.Божилов) 0897/910-942
17:00 – 17:45 – „Черно море“ – М. Николова 0898/447-907
18:00 – 18:45 – „Черно море“ – Х. Пейчева
вторник/ четвъртък/ събота
16:00 – 16:45 – „Одесос“ – В. Попов 0897/058-574 (събота в 15:00-16:00ч.)
– „Галата“ – С. Христова 0894/094-546 (събота 11:00 – 12:00)
17:00 – 17:45 – „Торпедо“ – К. Иванов 0893/ 494-004 (събота 10:00 – 11:00 )
18:00 – 18:45 – „Варна“ – В. Иванова (Д.Димитрова) 0897/908-055 (събота 9:00 – 10:00)

Спортен комплекс „Локомотив”
Начално обучение за деца и младежи на възраст между 8 и 13 години. Подходящите часове за възрастови групи се уточняват с треньор от клуба по съответния вид спорт. Провежда се целогодишно за спортовете:
Лека атлетика: Понеделник – петък 08:00 -12:00 и 13:30 – 19:30, събота/неделя – 08:00 – 12:30

СКЛА „Супер спорт – Варна“ – Руслан Грозданов – 0889625839 (Нова подготвителна група от 3 до 5 години)
СКЛА „Евър“- Крум Крумов – 0889705990
СК „Тангра“- Ваня Стамболова – 0878725272
СКЛА „Черно Море- Атлетик“ – Георги Тихов – 0885109886
 
Хандбал
ХК „Спартак“ – Йордан Попов – 0885909290
Четвъртък 18:00-20:30ч., събота и неделя 12:45-14:00ч,
 ХК „Локомотив“ – Йордан Джипов – 0884303202
Понеделник – сряда 9:00-10:15ч. , събота 14:00-15:15ч., неделя 16:45-18:00ч.
 
Баскетбол
ЖБК „ Черно море Одесос“ – Венцеслав Гечев – 0899834994
Понеделник и петък 10:30-11:30 и 18:00-19:00
БК „Спартак – Варна“ – Светла Жечева – 0889099023
Вторник – 14:00- 15:15ч. и събота 08:00 – 9:00ч.
 
Борба  
понеделник – неделя 8:00-12:00ч., понеделник – петък 13:30-18:30ч.
СККБ „Локомотив 93“ – Кирчо Василев – 0882057696
СК „Спартак – Варна“ – Иван Маринов – 0895431146

Модерен петобой 
понеделник – петък 9:00-12:00ч. събота/неделя 9:00-17:00ч.
СК „Одесос“ – Невена Димитрова – 0889813213
СК „Черно море 69“ – Георги Георгиев – 052302987
СК „Галата 2009“ – Силвия Желязкова – 0897806969

Шах
понеделник, сряда и петък от 17:00ч до 20:00ч
Шахматен клуб „ Варна“ – Красен Николов – 0897721318

Бойни спортове
 СК „Варненска Айкидо Академия“ – Николай Димитров – 0894455888
Понеделник – петък  19:00-20:30ч.
 СК „Боил“ – Здравко Василев 0897822245
Понеделник 9:30 -10:30  и събота 10:00-11:00
 
Стрелба с лък  
СК „Обединен спортен клуб Млади стрелци“ от април до октомври месец – Стамен Стаменов – 0898726017. Записването става на място при отговорника на обекта.

Спортен комплекс „Простор”
Подходящите часове за възрастови групи се уточняват с треньор от клуба по съответния вид спорт. Начално обучение по спортовете:

Кикбокс 
/11 г. – 17-години/
понеделник – петък от 17:30
СК „Вокил“  – Галин Димов – 0898524349
 
Художествена гимнастика
Началното обучение за художествена гимнастика е за всички желаещи деца на възраст от 5 до 8 години
понеделник – неделя от 17:30ч.
КХГ „Грация“  – Кристиана Генчева – 0885366727                    
СКХГ „Силвия“ – Лиляна Димитрова – 0899618615
СКХГ „Надежда“ – Росица Александрова – 0887518890
 
Спортна стрелба
понеделник – петък от 14:00ч.
 СК „Стрелба“ Варна – Наско Рафаилов – 0898949898
 
Бокс 
/10 г. -14 години/
понеделник – петък 10:00-12:00ч. и 17:00-18:30ч.
 СК „Ивайло Маринов“ – Ивайло Христов – 0897824477
 
Спортна гимнастика
/5 – 10 години/
понеделник – петък от 17:30
СК „Интерком груп – Ч.Юнак“ – Тодор Тодоров – 0888821054

Спортна акробатика 
/ 5- 11 години/
вторник и четвъртък от 18:00 – 19:30
КСА „Акро Старс“ – Гергана Калоянова – 0883338118
 
Карате киокушин 
/ 4  -17 години/
понеделник до петък от 19:30
СК „Ичи геки“ – Емил Костов – 0897978122

ММА 
/13 -17 години/
СК „Десант“ – Ивайло Попов – 0894712197
Джу джицу – СК ЦПК „ДД“


 
Многофункционалната спортна зала Първа езикова гимназия 

Подходящите часове за възрастови групи се уточняват с треньор от клуба по съответния вид спорт.

Волейбол 
/10 -15 години/
СК „Перун“ – Димо Стоянов – 0898468268
Понеделник, вторник и петък 15:30-18:30ч. и събота – неделя 17:30-19:00ч.
 
ВК „Варна – ДКС“ – Вилиана Демирева – 0890550709
Понеделник, вторник и петък 14:00 – 15:30ч.
 
ВК „Бултекс“ – Александра Зафирова – 0897904302
Понеделник, вторник и петък – 12:40-14:00ч.
 
Сдружение СК „Спортен клуб Торо – Волей“ – Свилен Колев – 0887875395
Събота и неделя – 14:30-17:30ч.

Ледена пързалка, Общински спортно-развлекателен комплекс „Младост“ (Б. Георгиев-0886556353)
Актуална програма всяка седмица, може да следите на https://www.sport4all.bg/objects/facility/9/object:1

Начално обучение по Кънки на лед и хокей се провежда целогодишно от:
СК „Ледени спортове Варна  “ – Волен Марчев – 0887770795
СК „Одесос“ – Борис Качамаков – 0899935828
СК по хокей на лед – Варна  – Кирил Кутлев – 0888923187
СК по хокей на лед – Варна скейтс.- Цветко Танев – 0884340904

(Visited 29 times, 1 visits today)
Facebook
Twitter
Pinterest
WhatsApp

Последни публикации

Close